اینجانب سید جعفر موسوی در خانواده‌ای مذهبی در زمستان ۱۳۵۴ در محله دولت آباد کرج متولد شدم پدرم متولد هشترود از توابع آذربایجان شرقی و سرهنگ بازنشسته نیروی انتظامی و مادرم اهل زنجان می باشد که از سال ۱۳۴۵ به شهر کرج مهاجرت کردند
دوران کودکی ام و تحصیلات ابتدایی و راهنمایی را در محل کوی ولیعصر گذراندم ادامه تحصیل را در دبیرستان دهخدا کرج و تحصیلات دانشگاهی را در رشته کارشناسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و کارشناسی ارشد مهندسی عمران – مدیریت ساخت در سال ۱۳۹۸به پایان رساندم.

از سال 1381 در سد کرخه مشغول به کار شدم و در ادامه مفتخر به خدمت در دفتر آیت الله مشکینی به عنوان نماینده تام الاختیار در حوزه پروژه های عمرانی عالم المنفعه بودم. پس از رحلت این عالم ربانی برای ادامه خدمت در شهرستان گیلانغرب به عنوان مدیر پروژه های سدسازی مشغول گردیدم. پس از پایان پروژه های مذکور مسئولیت معاونت فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان ملارد را بر عهده گرفتم. حدود دو سال بعد به مجموعه شرکت سازندگی انصار از زیر مجموعه های بنیاد تعاون بسیج ملحق شدم و به مدت 5 سال مدیر پروژه های برج و ابنیه شرکت در کشور بودم. همزمان بمدت 8 سال عضو هیئت اجرایی هلال احمر شهرستان ملارد و 4 سال عضو هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان تهران بوده ام. در سال 1396 جذب سازمان همیاری شهرداری های استان البرز گردیده و مسئولیت معاونت فنی و عمرانی این سازمان را بر عهده گرفتم که با پذیرش مسئولیت شهرداری مشکین دشت به عنوان شهردار به این شهر منتقل شدم و در ادامه بعد از 2 سال به سازمان همیاری شهرداری های استان البرز با مسئولیت معاون اداری و مالی و معاون سرمایه گذاری بازگشتم و همزمان عضو هیئت مدیره شرکت نمایشگاه بین المللی استان نیز می باشم. ضمنا از سال 1385 عضو سازمان نظام مهندسی استان تهران و بعد از انتزاع استان البرز از استان تهران به عضویت سازمان نظام مهندسی استان البرز نائل گردیدم که هم اکنون با پروانه پایه 1 در رشته مهندسی عمران مشغول به ارائه خدمات مهندسی در کل استان میباشم.

WhatsApp Image 2021-05-22 at 08.11.53 (1)